INFORMACJE PRAWNE
Prawa autorskie

Copyright © 2020 Naturopatia Zdrowy Zakątek. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty, zdjęcia, grafika na stronie internetowej Naturopatia Zdrowy Zakątek stanowią wyłączną własność autora oraz podlegają ochronie przepisami dotyczącymi ochrony własności intelektualnej. Zabronione jest wszelkie kopiowanie tych obiektów w celach komercyjnych lub w celu dalszego rozpowszechniania, nie dozwolone jest także ich modyfikowanie lub umieszczanie na innych stronach internetowych bez pisemnej zgody autora.

Wyłączenie Odpowiedzialności

Informacje zawarte na stronach Naturopatia Zdrowy Zakątek mają jedynie charakter edukacyjny, zawierają wyłącznie treści o charakterze ogólnym i nie mogą być traktowane jako konsultacja. Wyrażone tu opinie nie stanowią porady lekarskiej i nie mogą jej zastąpić. Autor i wydawca strony nie może odpowiadać za błędy wynikające z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie, lub brakiem zastosowania się do nich. Zawarte na stronie Naturopatii Zdrowy Zakątek informacje są jedynie wyrazem poglądów autora. Dołożono wszelkich starań, aby informacje zawarte w tym serwisie, zostały podane właściwie. Jednak jakiekolwiek wykorzystywanie lub stosowanie preparatów, leków i środków wymienionych w niniejszym serwisie odbywać się może jedynie po wcześniejszej konsultacji z lekarzem i zapoznaniu się z informacją dołączoną do każdego preparatu lub leku. Naturopatia Zdrowy Zakątek zastrzega sobie prawo do zmiany treści zawartych w serwisie.

Porady, które są udostępniane przez Naturopatia Zdrowy Zakątek powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, wprowadzane w życie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecana jest konsultacja lekarska.

W naszej stronie www.analizaorganizmu.pl znajdziecie Państwo również linki do innych stron internetowych. Nie mamy żadnego wpływu na ukształtowanie i zawartość stron, które Państwo odwiedzacie poprzez te linki. Dlatego też nie możemy przejąć odpowiedzialności za aktualność, poprawność, kompletność lub jakość zamieszczonych tam informacji.

Copyright © 2020 Naturopatia Zdrowy Zakątek