O NAS

PRZEZ ANALIZĘ DO ZDROWIA

WIĘCEJ
Icon

SPECJALIŚCI

Nazywam się Danuta Bączek i stworzyłam Zdrowy Zakątek, aby pomóc odzyskać równowagę, energię, wigor i chęć do życia osobom które tego potrzebują. Jako naturopata, coach zdrowia i żywienia oraz specjalista Medycyny Naturalnej rozumiem i wiem, jak pomóc osobie, która ma problemy zdrowotne oraz takiej, która chce prowadzić zdrowy styl życia. Prowadzę konsultacje żywieniowe i indywidualnie dopasowuję dietę metaboliczną; dobieram suplementy zdrowotne; przeprowadzam testy obciążeń i pasożytnicze oraz wykonuję masaż głęboko relaksacyjny Acces Bars. Współpracuję z producentem suplementów naturalnych TIENS, Bioresonanse Clinic Group, laboratorium Biomol – Med oraz wieloma specjalistami.

DANUTA BĄCZEK
DANUTA BĄCZEKNATUROPATA

NATUROTERAPEUTA

Naturopatia to leczenie polegające na stosowaniu naturalnych metod, na przykład ziołolecznictwa, diety, akupunktury, hydroterapii, fizykoterapii i innych. W naturopatii wykorzystywane są również niektóre praktyki, które zdobyły uznanie również w klasycznej medycyny.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania, zawód naturopaty, jest wpisany do Polskiej Klasyfikacji Zawodów i Specjalności po nr. 323009.

  • ANALIZA PIERWIASTKOWA WŁOSA

  • KWANTOWA ANALIZA CIAŁA

  • MASAŻ ACCESS BARSS

NASZA MISJA

Poprzez profesjonalną, kompleksową analizę organizmu możemy wyleczyć wiele schorzeń. Jednocześnie mamy możliwość zapobieganiu wielu chorobom.

Aby wyleczyć schorzenie doskonalimy się w dobieraniu i przeprowadzaniu terapii, które pomogą Wam wyjść do zdrowia.

Za pomocą wskazówek w odżywianiu oraz doskonałego uzupełnienia diety produktami TIENS. Sprawimy że będziecie szczęśliwi!

Icon

INNI O NAS

PREZENTUJEMY KILKA Z WIELU REKOMENDACJI JAKIE OTRZYMALIŚMY OD NASZYCH KLIENTÓW

Polecam wszystkim, którzy chcą więcej dowiedzieć się o swoim organizmie i zależy im na dobrym jego funkcjonowaniu. Jeśli coś się dzieje z Twoim organizmem, skorzystaj. Polecam

Artur T

Szczerze polecam Panią Danusię. Jest bardzo miłą, ciepłą, a przede wszystkim kompetentną osobą. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie i odzyskać zdrowie.

Jolanta K
0
NASZYCH KLIENTÓW
0
SPECJALISTÓW
0
ILOŚĆ GABINETÓW
0
RÓŻNYCH MOŻLIWOŚCI